משאבת ביוב

מערכת שאיבה ניידת

לשאיבת ביוב , מיועדת להתקנה ע"ג רכב או עגלה נגררת.
המערכת בעלת מנוע דיזל 7.5 כ"ס כולל סטרטר של חברת קולר האמריקאית,
משאבת וואקום תוצרת יורו איטליה בעלת כוח שאיבה של 2,200 ליטר לדקה
מיכל בנפח 500 ליטר (חצי קוב).
המערכת כחדשה ,לא הייתה בשימוש,
ניתן לבצע התאמות להתקנה על כל סוגי הרכב.
בסרטון ניתן להתרשם ממאפייני המערכת ולצפות במערכת בפעולה.

כל מרכיבי המערכת של יבואנים גדולים,שירות וחלקים באספקה מיידית.
נתונים טכניים:
• מנוע דיזל 7.5 כ"ס – תוצרת KOHLER ארה"ב
• מיכל 500 ליטר, עובי דופן 6 מ"מ + עינית הצצה וברז ריקון/פריקה "2.
• משאבת וואקום יורופ איטליה 2,200 ליטר לדקה, קירור אויר.

משאבת ביוב נחוצה לא פעם לגורמים מקצועיים בתחום האינסטלציה, בדגש על אלו העוסקים במערכות שפכים ציבוריות. במערכות אלו נוצרות לא פעם סתימות המובילות לעלייה של בורות ביוב על גדותיהם, ולפיכך צורך לבצע שאיבות למניעת הצפות ולמתן פתרונות מקצועיים לבעיה. את השאיבה עצמה מבצעים באמצעות משאבת ביוב המתאימה לכמויות הנדרשות לשאיבה.

למעשה, כאשר מדברים על משאבת ביוב מתכוונים לאינספור משאבות מסוגים ומדגמים שונים. כך למשל, המשאבות נבדלות זו מזו בהספק המנוע הנמדד בכוח סוס, וגם נבדלות זו מזו בכוח השאיבה שלהן הנמדד בכמות הליטרים לדקה. בנוסף, המשאבות נבדלות בנפח המיכל שלהן שיכול להיות כמה מאות ליטרים ואף למעלה מקוב. הן גם שונות זו מזו במשקל העצמי וביכולת הניוד, כאשר את חלקן ניתן להתקין על גבי רכבים או עגלה נגררת, ואילו אחרות מהוות חלק אינטגרלי ממשאית ייעודית – ביובית. מעבר לכך, המשאבות נבדלות ביצרנית המנוע והמערכת בכללותה על המוניטין שלה, וכמובן גם בעמידות, באמינות ובעלויות הרכישה או ההשכרה.

 

כך לדוגמא, אנו מציעים כיום משאבת ביוב של יורופ איטליה, בעלת מנוע דיזל של שבעה וחצי כוחות סוס מתוצרת KOHLER האמריקאית. זוהי משאבה שניתן להתקינה על גבי עגלה נגררת או רכב, עם אפשרות לביצוע התאמות לכל סוגי הרכבים. המשאבה מגיעה עם מיכל בנפח חצי קוב בעל עובי דופן שישה מ"מ, וכן עינית הזזה וברז לריקון ופריקה שני צול. יש לה כוח שאיבה של אלפיים מאתיים ליטרים לדקה.

לשאלה הזו אין תשובה אחידה מאחר שקיימים הבדלים משמעותיים בין המשאבות. באופן כללי, ככל שמדובר במשאבה יותר חזקה עם מיכל יותר גדול, יותר חדישה ומאת יצרנית מוכרת – כך המחיר נוטה לעלות. יחד עם זאת, חשוב לדעת שניתן גם להשיג מחירים משתלמים על משאבות כאלו, למשל בקניית משאבה כחדשה שטרם נעשה בה שימוש, וגם יש אפשרות במידת הצורך להשכיר משאבה כזו מאיתנו לצורך פרויקטים נקודתיים.

משאבת ביוב
משאבה ניידת
משאבת ביוב