מכונה לפתיחת סתימות

אם אתם מחפשים מכונה לפתיחת סתימות בצנרת מים ושפכים, הגעתם למקום הנכון. חברת אינפרא בונפיל סורג'ון מעמידה לרשותכם מכשור וציוד מהמתקדמים בעולם לצורך טיפול בסתימות במערכות מים ושפכים, המבוסס על טכנולוגיות מובילות ועל ניסיון רב שנים של אנשי חברתנו. באתר שלנו תוכלו להתרשם מפרטים על כל מכונה ומכשיר ייעודי ומסרטונים המדגימים את יכולותיהם. כמו כן, לרשותכם עומד צוות מקצועי מיומן, מוסמך ובעל הכשרות והשתלמויות רבות, אשר ישמח לסייע לכם בבחירת המכשור המתאים ויספק הדרכה מקיפה על השימוש הנכון והאפקטיבי במעמד הקניה או ההשכרה.

סתימות בצנרת המים והשפכים עשויות להתרחש עקב גורמים שונים, החל בשומנים ושיערות בצנרת פנים, ועד לניירות טואלט ושורשים בצנרת שפכים. אלו בעיות שעימן צריכים להתמודד מדי יום איש המקצוע בתחום האינסטלציה, וכאשר מדובר בסתימות עקשניות במיוחד, ובפרט סתימות בצנרת החוץ, יש לעשות שימוש במכשור חזק וחכם המסוגל להגיע אל נקודת הסתימה ולפתוח אותה. לשם כך קיימים לא מעט אמצעים, ואחד הבולטים והטובים שבהם הוא מכונה לפתיחת סתימות מקסימילר שאנו משווקים, מוכרים ומשכירים.

המקסימילר שלנו נועדה לבצע חיתוך, ריסוק ופתיחה של סתימות קשות בקווי ביוב ובמרזבים, מבלי צורך לחפור, לקדוח או לגרום לנזקים והרס, וזאת באופן מהיר ואפקטיבי. זוהי מכונה המורכבת מכבל שלושים מטר וממנוע חזק במיוחד, כאשר אל ראש המכונה ניתן לחבר אביזרי קצה רבים לכל מטרה – כגון מניפה עם ניירות שיוף חזקים, ולאחר ההחדרה הראש המסתובב בקצה הכבל מסוגל לפתוח סתימות שומן ושורשים מורכבות. מדובר במכונה כה חזקה עד שבאמצעות הראש המתאים ניתן לבצע איתה ניסור של אבן ובטון וניסור של ברגים וברזלים שחדרו אל הקו.

כאשר תפנו אלינו אנשי הצוות של חברתנו ישמחו לספק לכם מידע אודות מחיר הקנייה של מכונה לפתיחת סתימות ומחיר ההשכרה שלה. בתוך כך נעזור לכם לבחון את שיקולי הכדאיות של קנייתה או השכרתה מאיתנו, ויש לציין כי אם תבחרו להשכיר ולאחר תקופה גם לקנות – השכירות ששילמתם כבר תיחשב לכם כחלק מסכום הקנייה.

להזמנות ופרטים נוספים חייגו

פותח סתימות