מכשיר לאיתור תשתיות

בימים אלה, איתור תשתיות ושוחות הפכו לתחום מורכב ומאתגר!
מאתרים מדויקים, עמידים ומהירים הם כלי עבודה הכרחי לביצוע איתור בצורה טובה, יעילה ומהירה בשטח ללא הרס.

באמצעות חברתנו תוכלו לקנות או להשכיר מכשיר לאיתור תשתיות מקצועי ומתקדם, המהווה את המילה האחרונה בתחום. מדובר במכשור חשוב ואף חיוני וקריטי לביצוע עבודות חפירה הנדרשות לצורך תיקוני צנרות ביוב, הנחות צנרות חדשות ותשתיות נוספות.

מכשיר לאיתור תשתיות כשמו כן הוא – מסוגל לזהות צנרות פלסטיק, נחושת, בטון וכדומה העוברות מתחת לפני הקרקע ומוליכות למשל קווי תקשורת, חשמל, גז ומים. פעולתו של המכשיר מבוססת על שליחה של גלי רדיו אל תוך הקרקע, הפוגעים במרכיבים השונים של הצנרת וחוזרים על המחשב המפענח אותם, כאשר לכל חומר יש את סוג הגלים האופייני לו. כך ניתן לקבל מידע רב ערך על פריסת התשתיות מתחת לפני הקרקע ועל טיבן, ולהשוות אל מה שאומרות המפות.

 

יש לציין כי תחת הכותרת "מכשיר לאיתור תשתיות" קיימים מכשירים רבים ומגוונים בעלי מאפיינים ויכולות שונות. כך למשל, המערכת שאנו משווקים ומוכרים כעת מסדרת RD מספקת מענה מוצלח במיוחד ומאופיינת ביעילות אנגרטית גבוהה לעבודה ממושכת. למערכת זו המאפשרת עבודה כמעט בכל תנאי מזג האוויר והשטח, יש מסנן תדרים לא רצויים המאפשר קבלת נתונים מדויקים גם בסביבות עמוסות ברעשי חשמל, עם ציון מדויק למיקום מעל לתשתית המטרה. כמו כן, הדגמים במערכת מציגים מסך LCD עם ניגודיות גבוהה לתצוגה ברורה ואיכותית, מצב איתור לזיהוי הפרעות עקב מצב הקרקע, התרעה בפני קו חשמל בעומק קרוב למניעת תאונות עבודה והתחשמלות, מצפן מובנה ועוד.

עם השנים הולכות ומתרבות התשתיות התת קרקעיות בישראל, כאשר המיפוי אינו תמיד מדויק וגם תנודות הקרקע מקשות על איתור מדויק. הבעיה היא כמובן שפגיעה בתשתיות קיימות עלולה ליצור נזקים חמורים לצרכנים, לחברה המבצעת, ושלא לדבר על סיכון חיי אדם. לפיכך, מכשיר לאיתור תשתיות נדרש בעבודות המצריכות חפירה – בין אם בשטח עירוני או בינעירוני, אשר בו לפי המידע הקיים אמורות לעבור תשתיות כלשהן.

אל כל מכשיר כזה מלווה תג מחיר שונה בהתאם ליכולותיו, מאפייניו, היצרנית שלו וכיוצא בזאת. אנשי הצוות שלנו ישמחו לספר לכם על המכשירים שאנו משווקים ולספק הצעת מחיר הוגנת, תוך בחינת האפשרות והכדאיות של השכרתו מאיתנו לתקופה הנדרשת.

איתור תשתיות ספציפיות בשטח עמוס במגוון תשתיות קיימות קשה לביצוע.
בנוסף תנודות קרקע ומגוון קרקעות בשטח העבודה הופכים את עבודת המפעיל לקשה ביותר.
לכל אלה נותנת מענה מערכת איתור תשתיות RD7100 – מדויקת, אמינה ומהירה!

מערכת RD8100™ הינה העוצמתית והמובילה בעולם בתחום איתור תשתיות תת קרקעיות.
נותנת מענה מלא, מדויק, מהיר ואמין.
המערכת מעוצבת ארגונומית לעבודה נוחה וממושכת, קלה לנשיאה ועם מסך LCD  בעל ניגודיות גבוהה המייצרת תצוגה איכותית וברורה בכל תנאי מזג האוויר.

יצירת קשר

כתובת

פרטי הכתובת המלאים